Nič ma nebaví: 5 tipov pre zmysluplné prežívanie života

2020-01-09T14:59:12+01:00

Hovorí sa, že začiatok roka je tým najlepším obdobím na životné zmeny a predsavzatia. Niektoré z nich  nemusia byť radikálne – možno je tvoja kondícia úplne v poriadku. Máš aj celkom dobrú prácu a fungujúci vzťah. Len máš pocit, že to celé je akosi na jedno kopyto. Chcelo by to niečo, čo vytrhne tvoj život zo zabehaných koľají.

1089 scaled e1578570328729

Zmysluplné prežívanie života sa môže začať malou zmenou, či osvojením si niekoľkých nových zvykov. Tu je 5 tipov, ktoré ťa k tejto zmene inšpirujú a prinesú ti nové výzvy. Pretože tých nie je nikdy dosť.

Získaj možnosť pozitívne ovplyvniť životy druhých

Je to dobrý nápad? Možno sme práve to, čo hľadáš. 

Teach for Slovakia je jedným z najintenzívnejších programov osobnostného a profesionálneho rozvoja pre absolventov a mladých profesionálov. Ponúka možnosť stať sa súčasťou inšpiratívnej komunity, ktorá posúva Slovensko vpred.

Pridaj sa k nám a získaš možnosť priamo pozitívne ovplyvniť životy ďalších. Ponúkame ti osobný rozvoj a vzdelávanie prostredníctvom stoviek hodín školení a odborného mentoringu. Tento program ťa prepojí s  inšpiratívnymi a úspešnými ľuďmi z rôznych odvetví biznisu, podnikania, žurnalistiky, či politiky a ponúka ti možnosť odborných stáží v úspešných spoločnostiach doma i v zahraničí. 

Zisti viac o programe
Webp.net gifmaker 14

Zdielať tento článok