Ako zistiť, čo chcem v živote naozaj robiť, a byť šťastný

2021-01-13T15:56:53+01:00
co chcem v zivote robit

Každý z nás chce byť v živote šťastný a cítiť, že jeho práca má zmysel. Málokto však už odjakživa a neomylne vie, ako na to. Často sa nám môže stať, že iba prešľapujeme na mieste a nevieme, ako ďalej v živote. Týchto 7 otázok ti pomôže dostať sa bližšie k odpovedi na to, ako byť skutočne šťastný a robiť to, čo ťa naozaj baví.

Zisti viac o leadership programe Teach for Slovakia

Ak si si poctivo zodpovedal všetky predchádzajúce otázky, možno si prišiel na to, že máš v sebe ešte veľa nevyužitého potenciálu. Chceš posúvať sám seba a inšpirovať ďalších? Teach for Slovakia je unikátny projekt, ktorý ponúka intenzívny program pre osobný a profesionálny rast. Jeho základným cieľom je zlepšiť život a prístup k vzdelaniu tisícov slovenských detí, ktoré vinou nefungujúceho systému nemajú možnosť naplno využiť všetko, čo im život ponúka. 

Tento program je skvelou príležitosťou spoznať inšpiratívne osobnosti zo sveta biznisu, vzdelávania, žurnalistiky či politiky, ktoré môžu rozšíriť tvoj pohľad na to, ako vyzerá zmysluplná práca a šťastný a naplnený život. 

Peter Gažík

exCEO O2 Slovakia

Som presvedčený, že budúcnosť krajiny, úspech firiem, kvalita a potenciál spoločnosti stojí a padá na ľuďoch, a preto ultimátne na ich vzdelaní a schopnostiach.

Michal Liday

CEO, Tatra banka

Som rád, že môžem osobne spoznať a podporovať nadšeného učiteľa. Účastníci v programe Teach for Slovakia sú príkladom mladých ľudí, ktorí vedia, čo chcú dosiahnuť.

Zuzana Gajdošová

HR manažér, medzinárodná výrobná spoločnosť

Len pozerať sa a hovoriť o tom, ako by to malo byť nestačí. Ak všetci prispejeme tým, čo nás baví a zároveň je dôležité pre spoločnosť, budeme mať spoločne radosť z toho čo robíme a náš svet bude krajší.

Teach for Slovakia ti v každej fáze programu ponúka cenné skúsenosti a možnosti na vlastný rozvoj, vzdelávanie sa a posúvanie svojich schopností prostredníctvom školení, kurzov a cenného mentoringu. Teach for Slovakia ťa naučí, ako byť líder a ako slepo nenasledovať dav, ale práve naopak – ako ho strhnúť pre dobrú a užitočnú vec.

Aká je teda tá jedna vec, ktorú môžeš urobiť už dnes, aby si svoj život nasmeroval k zmysluplnosti a šťastiu? Odpoveď možno nájdeš práve tu.

Zisti viac o programe
Webp.net gifmaker 14

Zdielať tento článok