4 tipy ako si nájsť prácu, ktorá ťa bude baviť

2020-03-02T16:19:09+01:00
stastie

Riešiš, ako sa uchytiť v profesionálnom živote? Už ťa nebaví nekonečné hľadanie práce, ktorá by ti robila radosť a napĺňala ťa? Zabudni na príučky o tom, že pri hľadaní práce musíš nasledovať svoju vášeň a nevenovať sa ničomu inému, než len tomu, čo bezbreho miluješ.

Áno, všetci nakoniec chceme, aby nás naša práca bavila a napĺňala. Hľadanie šťastia a vysnívanej práce ale môže končiť aj depresiou. Prispieva k tomu rozšírená a romantická predstava, že ten pravý job čaká za rohom. No nie je jasné za ktorým. Ak človek stále nevie prísť na to, čo by mal v živote robiť, nastupuje pocit zlyhania. Pritom mnoho úspešných ľudí k svojmu povolaniu došlo úplne inak.

Tu sú 4 tipy ako vlastnou prácou, sústredenou činnosťou a odhodlanosťou dosiahnuť to, že si raz povieš: „Robím to, čo milujem.“

Získaj možnosť pozitívne ovplyvniť životy druhých

Teach for Slovakia je jedným z najintenzívnejších programov osobnostného a profesionálneho rozvoja pre absolventov a mladých profesionálov. Ponúka možnosť stať sa súčasťou inšpiratívnej komunity, ktorá posúva Slovensko vpred – a robí tak cez zlepšovanie vzdelávacieho systému, aby jedného dňa všetky deti mali šancu v živote uspieť.

Pridaj sa k nám a získaš možnosť priamo pozitívne ovplyvniť životy ďalších. Ponúkame ti osobný rozvoj a vzdelávanie prostredníctvom stoviek hodín školení a odborného mentoringu. Tento program ťa prepojí s  inšpiratívnymi a úspešnými ľuďmi z rôznych odvetví biznisu, podnikania, žurnalistiky, či politiky a ponúka ti možnosť odborných stáží v úspešných spoločnostiach doma i v zahraničí. Budeš spolu s nimi pracovať na kvalitnejšom a spravodlivejšom vzdelávaní pre všetky deti.

Zisti viac o programe
Webp.net gifmaker 14

Zdielať tento článok