SPOLU

dokážeme viac

SPOLU

dokážeme viac

Späť na vítačku

Kohorta 2020

Kohorta 2018

Galéria príhovorov

Milá kohorta 2020

Náš výkonný riaditeľ Ivan Pružinec predstavuje účastníkov leadership programu Teach for Slovakia. Ich krátke profily zostavili mentori, ktorí s nimi v programe spolupracujú.

V komunite Teach for Slovakia vítajú účastníkov z kohorty 2020 ambasádori Zuzka Nichtová, Michal Božík, Michal Rybár a Miška Rybárová.

Prvé dva roky v Teach for Slovakia znamenajú cestu leadership programom. Čo ale vlastne líderstvo znamená a ako ho dnes môžeme vnášať do našej práce? Vypočujte si krátke zamyslenie s našou Kristínou Uhlíkovou.

Našim novým ambasádorom

Posledné dva roky boli zaujímavé aj plné výziev. Ako si na ne spomína Flo Symington-Maar?

Takto sa vítajú ambasádori! Dnes už 60 ľudí nesie ďalej víziu, aby raz všetky deti mali šancu v živote uspieť.

Tak toto je skutočne výnimočný odkaz pre nových ambasádorov Teach for Slovakia od Martina Matrtajová. Bez slov a vo vianočnej atmosfére!

Spolu za šancu pre všetky deti

Aké nové príležitosti prináša kríza? Môže nám pomôcť zmeniť staré paradigmy o vzdelávaní? Sme veľmi radi, že pozvanie prihovoriť sa našim účastníkom a ambasádorom prijala aj Wendy Kopp, riaditeľka a spoluzakladateľka medzinárodnej siete Teach for All.

Za horami za dolami, na východe Slovenska v malej obci Rokycany, vyrastajú malí piráti s dobrým srdcom – takéto motto nesie škola, ktorá začala fungovať v roku 2018 a od prvého dňa tu pôsobili aj účastníčky programu Teach for Slovakia. Krátky pozdrav pre nich nahrala pani Markovičová, ktorá ako kapitánka vedie túto rokycanskú loď.

Už prvé stretnutie s účastníčkou Adrianou Zarembovou pani Knorovú nadchlo. Počas dvoch rokov sledovala a podporovala jej prácu v základnej škole v Kecerovciach.

SPOLU

dokážeme viac

SPOLU

dokážeme viac

Späť na vítačku

Kohorta 2020

Kohorta 2018

Galéria príhovorov