Project Description

Iveta Kankriniova 2
  • Škola: ZŠ Rokycany 46

  • Predmety: prvý stupeň

Iveta Kankríniová

Iveta je pozitívne naladená a stále usmievajúca sa osoba. Pochádza z krásneho prostredia na Liptove a zo svojej izby má výhľad na Choč. Študovala učiteľstvo pre primárne vzdelávanie. Počas štúdia na vysokej škole sa zúčastnila výmenného pobytu Erasmus, kde jeden rok študovala v Čechách a taktiež strávila jeden rok na Burnley College v Anglicku. Počas letných prázdnin pracovala v Londýne, toto mesto si zamilovala a je jej srdcu blízke až dodnes a odporúča ho navštíviť každému.

Od svojich šestnástich rokov sa venuje práci s mládežou v cirkevnom zbore, kde organizujú tábory, víkendovky a pravidelné stretnutia počas týždňa. TFS berie ako poslanie niečo zmeniť, niekomu zmeniť život k lepšiemu, už len tým, že bude venovať svoj čas a daruje kus seba. Chcela by odovzdať ďalej to, čo aj ona raz dostala.

Najviac je hrdá na štúdium a prácu v zahraničí.

Cestovanie je jej záľuba, najradšej má anglický vidiek a v budúcnosti by chcela navštíviť Nový Zéland. Má rada kreativitu a fascinuje ju umenie. Iveta má zapálenie pre šport a pohyb, keď mala 14 rokov navštevovala dievčenský futbalový krúžok a ani teraz jej nerobí problém si zahrať futbal pre zábavu.

Po skončení TFS by sa chcela podieľať na zlepšovaní slovenského vzdelávania a vyzdvihnúť povolanie učiteľa. Pretože si myslí, že školstvo je veľmi dôležité pre spoločnosť nakoľko deti sú novou generáciou národa.

Viera, nádej, láska.