Project Description

Marta Hlavata 2
  • Škola: ZŠ s MŠ Veľké Leváre

  • Predmety: angličtina, prvý stupeň

Marta Hlavatá

Marta pochádza z malej dedinky Plaveckého Mikuláša. Pred samotným štúdiom na VŠ si chcela zlepšiť anglický jazyk, a preto sa rozhodla ísť na rok do Írska, kde pracovala ako au-pair. Po návrate študovala na UCM (odbor AJ v odbornej komunikácii) a popri vysokej škole pôsobila 4 roky v študentskej organizácii AIESEC na rôznych pozíciách, od organizovania rôznych projektov, až po vedenie celej pobočky v TT. Po tejto skúsenosti sa rozhodla ísť na dobrovoľnú stáž do Brazílie, kde 2 mesiace učila deti angličtinu. Po skončení univerzity 2 roky pracovala vo firme HENKEL, kde pôsobila ako projektový koordinátor na nových produktoch. Momentálne taktiež pôsobí ako poslankyňa v obecnom zastupiteľstve

Je na seba hrdá vždy, keď spraví rozhodnutie, ktorého sa bojí, alebo si myslí, že nedokáže spraviť.

Miluje čítanie kníh (od sebarozvoja- cez detektívky – až po Harryho Pottera), pestovanie zeleniny a ovocia v rodinnej záhrade, učenie sa nových jazykov, pozeranie seriálov, turistika a cvičenie. A v neposlednom rade spoznávanie nových miest a ľudí.

Po absolvovaní programu by sa rada venovala regionálnej politike, a ako zlepšiť život na dedine pre všetky vekové kategórie.

What doesn’t kill you, makes you stronger.