Výberový proces v Teach for Slovakia

Prvá uzávierka prihlášok do nášho programu pre ročník 2021 je 27. októbra.

Chcem sa zapojiť

Výnimočný leadership program pre čerstvých absolventov:
Spolu pracujeme na lepšom Slovensku

Mladým ľuďom na začiatku ich profesionálnej kariéry často chýbajú mäkké zručnosti a schopnosť komunikovať v cudzom jazyku. Vyplýva to z prieskumu pracovného portálu Profesia.sk.

V Teach for Slovakia na to ideme dôkladne. Naše tréningy, ako je problem solving, komunikácia, projektový manažment či schopnosť pracovať v tíme a viesť ľudí, vedú top odborníci z biznisu a vzdelávania. Každý účastník má osobného mentora.

Ak sa chceš uplatniť, musíš do seba investovať. Ak chceš za sebou zanechať stopu, musíš investovať do ďalších.

Chcem viac info

Leadership pre nás však znamená viac ako len kolekciu zručností. Veríme, že skutočné líderstvo je o odvahe prevziať zodpovednosť aj za problémy, ktoré sme nespôsobili priamo my. Je tiež o všetkých malých momentoch, keď bez veľkých činov v malom meníme život jedného človeka, ktorý stojí vedľa nás.

Program Teach for Slovakia je súčasťou medzinárodnej siete Teach for All, ktorú v USA pred viac ako 30 rokmi založila Wendy Kopp a dnes prepája 56 krajín sveta. Naším spoločným cieľom je zlepšovať vzdelávací systém.

Prečo je to potrebné? V súčasnosti až tretina 15-ročných tínedžerov na Slovensku nemá ani len základnú úroveň čitateľskej gramotnosti, teda nerozumejú písanému textu a nedokážu z neho vytiahnuť podstatné info. Tých problémov je oveľa viac a sú veľmi závažné.

Vzdelanie je kľúčovým kameňom fungujúcej a prosperujúcej spoločnosti. V Teach for Slovakia hľadáme schopných a kvalitných ľudí, ktorých podporujeme v ďalšom rozvoji, aby sme spolu vedeli prispieť k zmenám pre spravodlivejšie a kvalitnejšie vzdelanie pre všetky deti.

Odštartuj kariéru, ktorá má pozitívny dopad.

Posuň seba. Inšpiruj ďalších.

Chcem sa zapojiť