Osobný a profesný rozvoj

Tréningy na budovanie networku, storytelling, rozvoj leadershipu, efektívnu komunikáciu, problem solving, budovanie osobnej vízie či projektový manažment. A mnoho ďalších. Počas dvoch rokov je to spolu viac ako 350 hodín rôznych školení.

Nájdi prácu, ktorá ti dá zmysel a zanecháš za sebou stopu

Naši účastníci, ktorí pôsobili v školách zo sociálne znevýhodneného prostredia, počas jedného roka zvýšili základnú úroveň matematickej gramotnosti svojich žiakov z 5% na začiatku školského roka na 30 až 40% ku koncu roka.

Odkedy sa Veronikina škola presťahovala do novej budovy nemala funkčnú knižnicu. Rozhodla sa to zmeniť. S kolegami a s podporou komunity Teach for Slovakia zorganizovala úspešnú crowdfundingovú kampaň. Podarilo sa jej zaktivizovať celé rodiny žiakov. Dnes čitáreň slúži aj ako priestor, kde sa môžu stretnúť žiaci a komunita na rôznych akciách. S pomocou učiteľov vedú čitáreň aj žiaci druhého stupňa.

Podpora lídrov z biznisu, verejnej a neziskovej sféry

Prepájame účastníkov programu s úspešnými ľuďmi, ktorí vnímajú potrebu zmien vo vzdelávacom systéme.

V komunite našich podporovateľov Change for Slovakia sú vrcholoví manažéri, umelci aj športovci.

change for slovakia

Odborné stáže

Štátna správa, súkromný sektor či zahraničné partnerské organizácie, výber je pestrý – absolvovanie letnej stáže je súčasťou nášho programu.

Môžeš si ju nadizajnovať podľa tvojho záujmu. V prípade našich partnerov sprostredkujeme prvý kontakt a pomôžeme ti dostať sa na miesto, ktoré ťa zaujalo.

Viac o Stážach

Medzinárodné príležitosti

Konferencie, tréningy, workshopy, kontakty, pracovné príležitosti, odborné stáže – k tomu všetkému budeš mať prístup, ak sa pridáš do programu.

Tieto možnosti máme vďaka sieti Teach for All, do ktorej je zapojených 61 organizácií po celom svete.

Teach for All

Objav výhody spolupráce s mentorom

Počas dvoch rokov v programe ťa bude sprevádzať osobný mentor či mentorka. Môžete spolu riešiť tvoju prácu v role učiteľa, tiež aj nápady na vlastný projekt alebo tvoju osobnú víziu.

V Teach for Slovakia ťa čaká komunita ľudí, s ktorými budeš na jednej vlne

Pridaj sa k nám